Visu laiku labākās komēdijas

Komēdijas ir viens no iecīnītākajiem filmu žanriem ļoti daudziem cilvēkiem. Komēdijas ļauj vienkārši atslābt, nedomājot par nopietnām tēmām un gūstot patiešām patīkamas emocijas. Labas komēdijas izveidot gan nav viegli. Producentiem un režisoriem ir grūti saprast, kas cilvēkiem patiks un kādu humoru viņi vislabāk spēs pieņemt, tāpēc patiešām labu komēdiju nav daudz. Šeit būs dažas no komēdijām, ko noteikti ir vērts noskatieties ikvienam.

Ofisa dzīve (Office Space)
Ofisa dzīve ir 1999. gada filma, par kuru cilvēki vēl joprojām ir sajūsmā. Tā ir par notikumiem kompānijas Initech ofisā. Pīters Gibonss, kurš ir kompānijas darbinieks vairs nespēja izturēt savu dzīvi, tāpēc nolēma doties uz seansu pie hipnozes terapeita. Pēc tās viņš sasniedz atklāsmi un pilnībā izmainās. Viņš kļūst bezbailīgs un nolemj, ka darbs ofisā viņam vairs nav nepieciešams, taču Pītera bravūrīgā attieksme padara viņu vērtīgāku kompānijas acīs un viņš kļūst par menedžeri. Diemžēl, viņa draugi no kompānijas tiek atlaisti, kas Pīteram nav pieņemams, tāpēc viņi nāk klajā ar atriebības plānu, diemžēl viss nenorit gluži kā plānots. Visā filmas garumā notiek dažādi, smieklīgi, amizanti atgadījumi, kas neļauj ne uz mirkli atslābt no smiekliem.

Spoku mednieki (Ghostbusters)
Spoku mednieki ir filma, kas savu pirmizrādi piedzīvoja tālajā 1984. gadā, taču tā vēl joprojām ir viena no visu laiku labākajām komēdijām. Filam ir par trīs paralēlo zinātņu pētniekiem, kas atlaisti no darba universitātē un uzsāk paši savu biznesu – apsētu māju atbrīvošanu no ļaunajiem gariem jeb spokiem. Viņi to dara ar īpašām ierīcēm, ko paši izgatavojuši. Kaut gan šis bizness ir ļoti savdabīgs un liela daļa cilvēku šos trīs pētniekus uzskata par krāpniekiem vai psihopātiem, tas tomēr gūst lielu klientu atsaucību. Diemžēl, viņi savā darbā pieļauj kļūdu un atbrīvo neiedomājamu ļaunumu. Tad nu viņiem bija jāglābj visa pilsēta no spoku uzbrukuma.

Paģiras (Hangover)
Paģiras ir 2009. gada filma, kas nu jau kļuvusi leģendāra. Tai iznākušas vairākas daļas, taču nekas nelīdzinās pašai pirmajai filmai, kas iemantoja skatītāju cieņu. Filma ir par notikumiem pēc vētrainas vecpuišu ballītes Lasvegasā. Puiši nākamajā dienā vairs neatceras, ko iepriekšējā naktī bija darījuši, taču viņiem jānokļūst atpakaļ mājās, jo pēc divām dienām ir kāzas. Visu ļaunāku padara fakts, ka līgavainis ir pazudis. Neparedzēti atgadījumi seko viens otram un līgavaiņa meklējumi un nokļūšana mājās kļūst apar īstu piedzīvojumu, ko puiši pavisam noteikti nekad neaizmirsīs.

Borats (Borat)
Borats jeb pilnajā nosaukumā Bortas: Amerikas kultūras mācība par labu lieliskajai Kazahstānai, ir lieliska, 2006. gada komēdija, kas sasmīdinās ikvienu. Filma ir par Boratu – Kazahstānas žurnālistu, kas dodas uz ASV, lai iepazītu šo valsti, tās pilsoņus un iepazīstinātu ar to visu ļaudis Kazahstānā. Nonākot ASV, kultūras atšķirības rada dažādus pārpratumus un neparastas situācijas. Amerikāņiem šo neparasto personu pieņemt ir grūti, taču viņi cenšas būt korekti. Filma ir reāla, jo liela daļa iesaistīto nenojauš, ka viņi ir daļa no filmas. Ir patiešām smieklīgi vēro šo cilvēku reakciju, neizpratni un mulsumu.