Uz visu banku (Runner,Runner) 2013

runner runnerUz visu banku (Runner, Runner) 2013 ir filma kurā Jastins timberleiks un Bens Afleks attēlo varoņus stāstā par Pokera tīkla negodīgajiem darījumiem un viena koledžas studenta nedienām, tajos iepinoties.
Filma sākas ar to, ka filmas galvenais varonis Ričijs (Richie Furst), ko attēlo Jastins Timberleiks ir nonācis nedienās ar savu koledžu, kur viņš pamudinot citus koledžas biedrus spēlēt pokeru pelna komisijas caur affiliate, jeb partnerprogrammu tīklu. Šis jaunietis cīnās ar parādiem, ko samaksāt skolai jo nesen notikušajā finanšu krīze ir pazaudējis iespēju strādāt wallstreet , kā treideris, un tagad viņam nekas cits neatliek, kā izvēlēties citu nišu. Ričijs ir arī kaislīgs Pokera fanātiķis, kas nozīmē tikai to ,ka viņam ir iespējams spēlēt pokeru lai dabūtu naudu par savām studijām, bet ar to nav pietiekoši un viņam nākas uzņemties lielākus riskus. Ričijs izlemj likt visu savu koledžai sakrāto naudu likt uz pokera galda un spēlē mēģināt uzvarēt vēl, bet viņam tas neizdodas, jo spēlētājs, kas izskatās pavisam slikti spēlējošs brīnumainā kārtā apspēlēja viņu. Ričijs protams ir ļoti neapmierināts un sašutis, un dodas pie saviem draugiem ,kas analizējot spēli pasaka ka patiešām viņš ir piekāpts un kāds ir krāpies šajā pokera spēlē. Šeit arī sākas viņa tālākie piedzīvojumi, kas jūs ievilks galvu reibinošos naudas kalnos, kā arī ballītēs un varas spēlēs. Filam noteikti patiks pokera mīļotājiem, bet būs interesanta arī citiem, kas no pokera īsti neko nesaprot, jo pašas pokera spēlēšanas filmā nemaz netiek rādītas. Filam paredzēta pieaugušajiem, un diezin vai būs laba skatīšanai kopā ar ģimeni vai draudzeni.
Uz visu banku filma kopš tās rādīšanas pirmsākuma, oktobra sākumā, līdz šai dienai jau ir nopelnījusi ap 60 miljoniem ASV dolāru, un ņemot vērā, ka tā izmaksāja 30 miljonus tad tā jau nesusi tās veidotājiem dubultu peļņu un nav brīnums ka tai ir šādi panākumi, tāpēc, ka filmā ir slaveni aktieri un scenārijs, kā arī izpildījums ir tīri pieņemami.