Turbo 2013 apskats

turboTurbo ir multiplikācijas filma, ko mums izveidojuši filmu ʺMadagaskaraʺ un ʺKung Fu Pandaʺ radītāji, un tas nozīmē, ka šī multene būs pilna ar smieklīgiem momentiem, bet arī būs daudz piedzīvojumu un atklājumu. Filma balstās uz galveno varoņu Turbo, kas ir gliemezis, kurš no sirds dziļumiem vēlas būt sacīkšu braucējs , un lai gan visi viņa draugi un pat paša brāli domā, ka šāds mērķis ir pilnīgas muļķības, Turbo nepadodas un cenšas īstenot savu mērķi kā vien iespējams. Vienu dienu, dodoties atkal savos piedzīvojumos, Turbo iekļūst automašīnas dzinējā , kur braucējs ielaiž NOS sašķidrināto gāzi, lai vinnētu ielas sacīkšu braucienā. Kad Turbo ir izpeldējies šajā NOS šķidrumā, nākošajā dienā ar viņu sāk notikt dažādas dīvainas lietas, kā ātra pārvietošanās, skaņas signāli ejot atpakaļgaitā un cita veida darbības, kas būtu piemērojamas automašīnai. Tālāko stāsta daļu es neatstāstīšu, bet ziniet, ka šāda veida multene ir tiešām neparasta, jo kas gan varētu būt dīvaināk, kā ātrs gliemezis, kas ir paradoksāli un intriģējoši. Skatoties šo multiplikācijas filmu dažubrīd likās, ka tā ir veidotas zem apreibinošu vielu lietošanas, jo darbības un notikumi bija pilnīgi un galīgi nereāli, kas pat vismazākajiem bērniem būtu saprotami. Un tomēr beigu beigās filma parāda , ka ikvienam vajadzīgs tiekties pēc saviem mērķiem un pat visaugstākie un neprātīgākie mērķi var piepildīties, un ja jau gliemezis var būt sacīkšu braucējs, tad neviens, no taviem mērķiem nav par lielu.
Jāsaka, ka filma izpelnījusies ļoti lielu popularitāti, un kā gan neizpelnīties, ja multfilmas varoņu balsis ierunājuši tādi slaveni cilvēki ka Snoop Dogg, Samuel L. Jackson, Ryan Reynolds un pat Michelle Rodrigueza,

Kopumā multfilma nav slikta, un bērniem tā iemācīs tiekties pēc lieliem mērķiem, bet pieaugušajiem , manuprāt, īsti tā nebūs interesanta un noteikti paņemiet līdzi viedtālruni, lai filmas laikā būtu ko darīt.
vairāk apr filmu varat lasīt šeit: http://www.imdb.com/title/tt1860353/