Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā – Last vegas

Last Vegas - pedeja vecpuišu ballīte vegasāPēdējā vecpuišu ballīte Vegasā, jeb no angļu valodas “Last Vegas” ir jautra ģimenes komēdija, kur 4 pasaulslavenie aktieri – Maikls Duglass(Michael Douglas), Roberts De Niro(Robert De Niro), Morgans Freemens(Morgan Freeman) un Kevins Klinne(Kevin Kline) tēlo četrus bērnības draugus, kas dodas uz Las Vegasu nosvinēt savu pēdējo vecpuišu ballīti.

Jau pašā sākumā jāsaka, ka izdzirdot visus šos slavenos aktierus kopā ir saprotams, ka būs laba filma, un kad šie aktieri dosies uz Las Vegasu nozīmē tikai to, ka šī būs komēdija ar lielo K. Filma būtībā grozās ap šiem četriem bērnības draugiem, kuri nu jau ir savos 60 vai 70 gados un pēc filmas iesākuma var saprast, ka dzīve ir tiem garām aizskrējusi tik ātri un vecums pienācis, nemanāmi, bet paši vīri vēl jūtas jauni! Maika Duglasa atveidotais Billijs ir veiksmīgs biznesmenis un viņš grasās apprecēt meiteni, kas vairāk, kā 2 reizes jaunāka par viņu pašu, un tāpēc viņš uzaicina visus 3 savus labākos draugus doties ar viņu uz Las Vegasu nosvinēt šo saderināšanos un sarīkot kārtīgu vecpuišu ballīti. Filma vijas ap visiem četriem tēliem un ik pa laikam parādās arī attēli no it kā viņu jaunības dienām, kad vēl visi bija jauni zēni! Filmas gaitā visi slavenie aktieri dabū pagozēties kameras priekšā, jo filma parāda viņu katra dzīvi, kāda tā ir šobrīd, un kāpēc viņiem ir vajadzīgs šis trakulīgais izbrauciens, lai arī viņu ģimenes locekļi to nemaz neatbalsta! Filma ir pilna ar dažādiem jokiem, dažādām muļķībām un izjokošanām, un šo aktieru kopējais sniegums ir patiešām labs, jo kopā viņi visi vēl nebija redzēti!

Filma tika izlaista 2013 gada Novembrī ASV un pie mums tā tiek rādīta tikai šobrīd, un lai gan filmas veidošana izmaksāja tikai 28 miljonus ASV dolāru, tā jau paspējusi nopelnīt vairāk kā 117 miljonus, kas parāda, ko labi aktieri un labs filmas scenārijs var iegūt!

Filma kopumā ir ļoti izdevusies, un pilna ar humoru un labiem jokiem, un tieši tāpēc varu to ieteikt ikvienam skatītājam, ko skatīties pie vakariņām, ģimenes lokā vai vienkārši izbaudot brīvdienas vakaru.