Paldies par dalīšanos(Thanks for Sharing)

Paldies par dalīšanosŠī ir 2012 gadā izdota filma par seksa atkarīgajiem, un viņu centieniem pārvarēt savu atkarību, apmeklējot anonīmos mītiņus un runājot par savām problēmām. Pati filma balstās ap 4 galvenajiem tēliem, ko spēlē Marks Ruffalo (Mark Ruffalo) , Tims Robinss (Tim Robbins) , Jošs Gads (Josh Gad) un dziedātāja Pink. Filma ir sadalīta it kā pa fragmentiem no visu šo cilvēku dzīves, galvenajā lomā paturot Adamu, jeb Marku Ruffalo, bet, lai gan, filma ir sadalīta pa epizodēm, tās visas mazāk, vai vairāk ir saistītas un visi notikumi tiek iepīti vienā kopējā filmas scenārijā, kas viss balstās ap šo atkarību, kas visiem šiem tēliem ir kopēja.

Pati filma ir domāta , kā romantiska komēdija, bet tā nav ieteicama bērniem, jo Gvineta Paltrova (Gwyneth Paltrow), jeb Fēbe, kas ir Adama draudzene vairākās ainās redzama apakšveļā un visa filma kopumā ir balstīta ap Seksu un iekāri, kā arī atkarību, kas nu nekādi nav ieteicami temati bērniem. Bet pārīšiem, vai vienkāršai vakara izklaidei filma ir ļoti piemērota, jo tajā ir gan nopietni brīži, gan smieklīgi momenti, un visam pa vidu pinas mīlestība un cīņa pret šo atkarību, un protams, ka beigas ir uz pozitīvas notis un varbūt liks kādam aizdomāties par savu dzīvi un atkarībām savā dzīvē.

Pati filma debitēja 2012. gadā filmu festivālā, bet plašākai publikai bija pieejama tikai šā gada septembrī, un līdz Latvijas kinoteātru ekrāniem, tā nemaz vēl nav nonākusi.

Kopumā par filmu varu teikt tikai labus vārdus un iesaku to noskatīties ikvienam, kam patīk romantiskas komēdijas ar dramatiskiem brīžiem un dziļāku nozīmi.