Nejaukais Es 2 “Despicable Me” Apskats

Despicable meDespicable Me 2, jeb Nejaukais Es 2 ir multiplikācijas filma, kas nesen parādījusies uz kino ekrāniem, un plašākai auditorijai droši vien šī filma ir pazīstama, kā turpinājums filmas plaši populārajai pirmajai daļai. Šajā daļā galvenais varonis DRU tiek iesaistīts starptautiskā slikto noziedznieku meklēšanā, un viņam jādodas aizsegā uz lielveikalu, un izliekoties strādājam par kūciņu cepēju jāizspiego visi lielveikala mazo veikaliņu īpašnieki. Kā jau pirmajā daļā, vislabākās daļas no filmas bija mazie draudzīgie palīgi (minions), kas šoreiz no dzelteniem pārvērtās lillā krāsā, jo stāsta ļaundaris bija nozadzis zāles kas pārvērš visus stiprākus un padara niknākus.

Būtībā šajā filmā pa vidu vijas arī mīlestība un romantika, jo DRU iepatīkas sava jaunā partnere, un nu jau palielajām DRU meitām sāk patikt puiši , ko pats Dru ciest nevar. Šī ir viena no retajām multenēm, uz kuru var iet vecāki kopā ar bērniem un arī pieaugušie paši par sevi, jo smieklīgās ainas, nepārspējamās balsis un palīgu vienmēr nekā nemācēšana padara šo par smieklīgu un aizraujošu filmiņu!

Kas nozīmīgi ir tas, ka paša Dru lomu ierunājis Stivs Carelli (Steve Carelli), bet citu galveno varoņu lomās ir tādas personas ka Russel Brant, Ken Jeongun Kristenn Wiig. Es noteikti ieteiktu apskatīt šo filmu, jo tā ir perfekts pirmās daļas turpinājums!

Vairāk par filmu variet lasīt IMBD