Mēs esam Milleri (We’re the millers) Apskats

mes esam milleri

Mēs esam Milleri, jeb We’re the millers ir 2013. gada komēdija , kur galvenajās lomās tēlo Jenifere Anistone un Jasons Sudeikis. Filma vijās ap galveno varoni Deividu, kas ir jau pieredzējis zālītes izplatītājs, un kuram dzīve līdz šim bijusi rožaina, bez nekādiem īpašiem piedzīvojumiem. Bet, protams, filmas sākumā Deivids iekuļas nepatikšanās ar dažiem vietējiem huligāniem, kuri tam piedraudot ar nazi atņēma visus marihuānas krājumus un iekrāto naudu. Bet sliktākais jau ir tas, ka Deividam šī nauda bija jāatdod savam narkotiku dīlerim, kas uzzinājis, ka Deivids naudu nevar atdod piespiež viņu doties uz Meksiku pakaļ marihuānai un pārvest to pāri robežai. Deivids ,protams, nekad neko tādu nav darījis, un domājot, kā šāvu nelikumīgu nodarbi padarīt viņam ienāk prātā ideja, ka jāizliekas par parastu ģimenīti, kas dodas izbraucienā ar karavānu. Nu, tad Deivids dodas prasīt palīdzību diviem saviem kaimiņiem – striptīz-dejotājai, un 18 gadīgam nūgim, un vēl atrod jaunu bezpajumtnieci, un šāds cilvēku sastāvs var tikai novest pie nepatikšanām!

Pārēja filmas daļa tieši un netieši ir saistīt ar šo ģimenīti, kas sevi dēvē par milleriem un viņu piedzīvojumiem Ziemeļamerikā un arī Meksikā. Pati filma , manuprāt, ir ļoti aizraujoša un smieklīga, bet vislabākais, protams, ir skaitā Jenifere Anistone, kas vairākās ainās redzama apakšveļā izrādot savu slaido augumu. Deividu attēlojošais Jasons arī ir pārliecinoši iejuties narkotiku dīlera jomā un filmā nebija pamanāmas nekādas personību nobīdes, vai slikta tēlošanas māksla.
Ietieku šo filmu ikvienam, kurš vēlas labi pavadīt vakaru un pasmieties par amerikāņu jokiem, bet arī piedzīvot spriedzi un satraukumu, kad Milleri dodas savos bīstamajos piedzīvojumos.