Labākās un gaidītākās filmas 2017. gadā

2016. gads filmu ziņā bija visai iespaidīgs, iznākot tādām filmām kā La La Land: Kalifornijas sapņi (La La Land), Florense Fostere Dženkinsa (Florence Foster Jenkins), Izcilais pilsonis (The Distinguished Citizen) u.c., taču izskatās, ka 2017. gads to varētu pārspēt. Pašlaik jau ir iznākušas daudzas filmas, kuru reitingi kāpj debesīs un ir gaidāmas vēl daudzas citas filmas, kas solās būt iespaidīgas un ko cilvēki gaida ar ļoti lielu nepacietību. Sniegsim nelielu ieskatu tajā, kādas lieliskas filmas sagaidīsim šajā gadā.

Tumsa piecdesmit nokrāsās (Fifty Shades Darker)

Pēc pirmās filmas Greja piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades of Grey), jau bija skaidrs, ka nākamā filma tiks gaidīta ar ļoti lielu nepacietību. Šim stāstam vienaldzīgo nav. Ir kas to atbalsta un tam aizrautīgi seko līdzi, kamēr citi no nopeļ. Arī kinokritiķu vidū viedoklis dalās. Kamēr vieni, gan filmu, gan arī galveno lomu atveidotājus, Dakotu Džonsoni (Dakota Johnson) un Džeimiju Dornansu (Jamie Dornan), apber ar komplimentiem citi kritizē viņu sniegumu.

Pludmales patruļa (Baywatch)

Mūsdienās visai lielu atzinību gūst labi pazīstamu, bet mazliet jau piemirstu, filmu un seriālu turpinājumi. Tieši tāpēc visi ar tik lielu nepacietību gaidīja 90. tajos gados iecienītā seriāla Pludmales Patruļa (Baywatch) atdzimšanu uz lielā ekrāna. 2017. gada 12. maijā pirmizrādi piedzīvoja filma Pludmales patruļa, kas idejiski līdzinājās labi zināmajam kulta seriālam. Protams, filmas sižets ir pilnīgi svaigs un aizraujošs. Arī aktieru komanda lielā ziņā ir mainījusies, galvenajās lomās spēlējot tādiem aktieriem kā Dveins Džonsons (Dwayne Johnson), Zaks Efrons (Zac Efron) un Aleksandra Dadario (Alexandra Daddario), taču filmā iespējams redzēt arī iemīļotos aktierus bez kuriem Pludmales patruļa nav iedomājama – Pamelu Andersoni (Pamela Anderson) un Deividu Haselhofu (David Hasselhoff).

Taisnības līga (Justice League)

Visi noteikti ir labi pazīstami ar Taisnības līgas tēliem, iepazīstot tos individuālās filmās, taču šeit visi apvienosies, lai kopīgiem spēkiem glābtu pasauli. Šajā filmā pirmo reizi kopā cīnīsies Betmens, Akvamens, Saiborgs, Flešs un Brīnumsieviete. Šī cīņa nebūs viegla un tieši tāpēc, filmas sižets ir aizraujošs un būs grūti atrauties no ekrāna. Galvenās lomas spēlēs tādi talantīgi aktieri kā Bens Afleks (Ben Affleck), Henrijs Kevils (Henry Cavill), (Eimija Adamsa) Amy Adams, Gala Gadota (Gal Gadot), Džonatans Kimbls Simonss (J.K. Simmons) u.c. Šo filmu kino varēsim vērot no 2017. gada 17. novembra.

Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās (Spider-Man: Homecoming)

Supervaroņu filmas vienmēr ir iecienītas un ļoti gaidītas, tāpēc topā ierindojas arī jaunā zirnekļcilvēka filma – Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās (Spider-Man: Homecoming). Tāpat kā visas iepriekšējās šī supervaroņa filmas, arī šī būs ļoti aizraujoša un spriedzes pilna. Galveno lomu filmā spēlēs jaunais aktieris, Toms Holands (Tom Holland). Filmu uz lielajiem ekrāniem varēsim skatīt jau no 7. jūlija.