Labākās 2016. gada romantiskās filmas

labakas romantiskas filmas 2016

Ļoti bieži filmu izvēle ir saistīta ar mūsu garastāvokli, varbūt tas tik ļoti neattiecas uz stiprā dzimuma pārstāvjiem, bet uz mums, daiļo un maigo dzimumu gan. Mums tik ļoti patīk ieritināties siltā sedziņa un pavadīt vakaru, skatoties jauku, romantisku filmu, papriecāties kopā ar varoņiem, nobirdināt arī kādu pārdzīvojumu asaru un just gandarījumu par laimīgām beigām.

Bet, visiem mums ir zināms, ka filmas ir ļoti dažādas, vienas tikko kā parādās uz ekrāniem, tā jau tūliņ iekaro skatītāju sirdis, bet citām – tik labi neveicas. Ir arī tādas filmas, kuras savu popularitāti nezaudē gadiem ilgi. Tagad apskatīsim tās filmas, kuras ir kļuvušas populāras 2016. gadā.

The Choice

Tā ir amerikāņu kinorežisora Rossa Kaca melodrāma, kura ir uzņemta pēc Nikolasa Sparksa romāna motīviem.
Resnītim, Trevisam Parkeram, viņa dzīve liekas ideāla – labs darbs, draugi, dažādi, vīrietim atbilstoši hobiji. Bet, viņš visu laiku izvairās no attiecībām ar pretējo dzimumu, bet no likteņa neaizmuksi… kādā brīdī, kaimiņu dzīvoklī parādās jauna kaimiņiene, vārdā Gabija, klusa un noslēgta sieviete, kura “apgriezīs kājām gaisā” visu viņa iepriekšējo dzīvi.

Me before You

Tea Šerroka, romantiskā drāma ir uzņemta pēc Džodžo Moijesa romāna. Galvenajās lomās Emīlija Klārka un Sems Klaflins. Lu Klarka ir oficiante, kurai patīk savs darbs. Viņai ir draugs Patriks. Neskatoties uz to, ka Lu pašai sava dzīve ļoti patīk, tajā ir jānotiek daudzām izmaiņām, tieši tāpat kā Villa Treinora dzīvē, kuru nesen notrieca motocikls. Viņi pat nenojauš, ka izmainīs viens otra dzīvi.

What About Love

Klausa Menceļa romantiskā drāma. Galvenajās lomās Šērona Stouna un Endijs Garsija. Senators kopā ar sievu dodas ceļojumā uz Eiropu, bet viņu meita, atrodas slimnīcā, kopā ar savu puisi, ar kuru bija nokļuvusi avārijā. Jauna, sāpīga pieredze, palīdz ģimenei tikt skaidrībā ar savām attiecībām un apskatīties uz savu dzīvi no citas puses.

On the Milky Road

Romantiskā drāma, kuru ir uzfilmējis Emīrs Kusturica. Galvenajās lomās Monika Belluči un Emīrs Kusturica. Šajā filmā jūs kļūsiet par dedzīgas mīlas aculieciniekiem, kura dzima kara laikā.

Tulip Fever

Tā ir romantiska melodrāma ar Alīsiju Vikanderu, Karoju Delevinu un Kristofu Valcu galvenajās lomās. Filmas notikumi risinās tālajā, XVII. gadsimtā. Jaunais mākslinieks iemīlas precētā sievietē, un viņa tam atbild ar pretmīlestību. Viņi kopā uzsāk biznesu – ziedu tirdzniecību, lai nodrošinātu sev pārtikušu dzīvi.

La corrispondenza

Tā ir itāļu režisora Džuzepe Tornatore filma. Galvenajās lomās Olga Kuriļenko un Džeremijs Aironsons. Visiem pazīstams profesors – astrofiziķis, iemīlas jaunā sievietē, savā kolēģē.

Bridget Jones’s Baby

Tas ir turpinājums jautram stāstam par Bridžitas Džonsas dzīvi. Sievietei ātri paliks četrdesmit gadi, tāpēc viņa nolēma palikt stāvoklī, kamēr vēl nav par vēlu.

Love and Friendship

Tā ir romantiska melodrāma ar Keitu Bekinseilu galvenajās lomās. 35 gadus vecā atraitne Sjūzanna Vernona cenšas atkal apprecēties un tādā veidā labi iekārtoties dzīvē. Bet, viņas nelaiķa vīra muiža tiek pārdota, lai varētu nomaksāt parādus, bet Sjūzannai ir jādodas pie radiniekiem, uz laukiem.

L’ideal

Tā ir Frederika Begbedera filma, kura ir uzņemta pēc viņa sarakstītās grāmatas motīviem. Galvenajās lomās Gaspars Prusts un Odri Flero. Filma vēsta par cietsirdīgo šovbiznesa pasauli, mīlestību un daudz ko citu.