Kopā pret pašu gribu (Blended) apskats

Kopā pret pašu gribu - blended

Komēdiju žanrs un Ādama Sendlera vārds iet roku rokā, un nesen uz kinoteātru ekrāniem parādījās jauna filma, kurā šis aktieris spēlē galveno lomu. Otrajā galvenajā lomā iejūtas Drū Berimora. Šoreiz šis aktieru duo, kuri kopā uzstājušies ir arī filmās “Kāzu muzikants” un “50 pirmie randiņi”, spēlē divus vientuļos vecākus romantiskajā komēdijā ar nosaukumu “Kopā pret pašu gribu” (“Blended”).

Filma iesākas ar Drū Berimoras varones Lorēnas un Ādama Sendlera varoņa Džima aklo randiņu, kurā tie saprot, ka viens otru necieš, un vienīgais, par ko tie ir vienas prātis ir, ka tie viens otru vairs nekad nevēlas redzēt. Taču apstākļu sakritības dēļ Lorēnai ar saviem 2 dēliem un Džimam ar 3 meitām tiek dota iespēja doties ceļojumā uz Āfriku savu draugu vietā. Ko viņi nezin ir, ka šajā ceļojumā gandrīz visas aktivitātes viņiem būs jāveic kopā un pat jādala viesnīcas luksnumurs, jo kā ne kā šis ceļojums bija domāts vienai veselai ģimenei. Tā nu abiem varoņiem un viņu bērniem ir jāsadzīvo un jāsatiek, lai pilnvērtīgi spētu izmantot visu, ko šis eksotiskais Āfrikas safari ceļojums spēj piedāvāt.

Abi galveno lomu atveidotāji, kā arī visi to bērnu lomu atveidotāji šajā filmā parāda plašu emociju klāstu un dod iespēju gan smieties, gan līdzpārdzīvot. Papildus aktieris Terijs Krūzs piedāvā smieklīgu un pašreiz aktuālu muzikālo un reizē arī komisko sniegumu, spēlējot smieklīgo un komisko safari kūrorta akapelas grupas vadītāju.

Filmas režisors ir virknes ļoti populāru komēdiju veidotājs Frenks Korači, bet filmas producēšanā savu roku ir pielicis arī pats Sendlers. Filma klajā tika laista šī gada maijā, un Amerikas Savienoto Valstīs kases ieņēmumi šai filmai bija vairāk nekā 123 miljoni ASV dolāru.

Manuprāt, šī ir lieliska komēdija ar ģimenes un romantikas elementiem, kura piedāvā ne tikai interesantu sižetu un personības, starp kurām sev līdzīgu atradīs ikviens, bet brīnišķīgus skatus no Āfrikas, lietas, ar ko ikdienā mums visiem ir jācīnās un filmas nobeigumu, kurš neliks vilties laimīgu filmas beigu faniem. Šī ir ideāla komēdija, kuru skatīties kā ar ģimeni, tā otro pusīti un draugiem.