Filmu izvietošana internetā?

filmu lenteVai kādreiz esat aizdomājušies, kas nepieciešams, lai kādu filmu, vai seriālu varētu izvietot internetā? vai tam ir nepieciešami datori, cik daudz vietas, un kā vispār šis process notiek?

Sāksim jau ar to, ka ,protams, ir tādi tīkli, kā Youtube un Vimeo, kur jūs varat izvietot savus video failus bez maksas, bet abiem no tiem ir sava veida imitācijas, gan materiālā, ko drīkst izvietot, gan arī tā ilgumā un izmērā, un jūs nevarēsi izvietot internetā filmas, ko esat novilkuši no Torrenu programmām, jo tas ir nelegāli, un šādas filmas priekš šiem video tīkliem ir pārāk viet-ietilpīgas. Būtībā šajā rakstā es centīšos parādīt jums četras metodes, kādā veidā jūs varat izvietot video failus internetā, ja uz sava datora paliek par maz vietas, vai lai vienkārši būtu tiem iespējams piekļūt no jebkuras pasaules vietas un no jebkuras ierīces, kura pieslēgta internetam.

Ja jūs tiešām vēlaties legāli, vai nelegāli iegūto video materiālu, šajā gadījumā filmu izvietot interneta pasaulē, lai to būtu iespējams apskatīt vēlāk, vai arī dalīties ar draugiem, tad jums ir šādas iespējas iespējas:

Ievietot to torrentu trakeros – Kā jau ikvienam Latvietim zināms, torrentu trakeri ir failu apmaiņas tiki, kuros jūs varat novilkt filmas no citu cilvēku datoriem , sakonektējoties ar vairākiem no tiem vienlaicīgi. Šī metode ir efektīva, lai varētu viegli un ātri izplatīt iegūto video failu, un nodotu to draugiem un paziņām, un jo vairāk cilvēki būs to lejupielādējuši, jo ātrāk katrs nākamais varēs to izdarīt. Vienīgās sliktās lietas šajā visā ir tās, ka torrentu tīkli nereti tiek konfiscēti, jo tomēr tie ir nelegāli, kā arī, ja jūsu video materiālu neviens negribēs vilkt, to būs lēni un grūti dabūt, kad to tiešām vajadzēs.

Ievietot to, kādā no failu apmaiņas servisiem – Citi failu apmaiņas servisi, kā DC++, un tīmeklī atrodamie ir ļoti noderīgi, jo būtībā jūs atkal izmantojat tos, kā torrentus, bet parasti šajos tīklos ir daudz vairāk lietotāji un nereti atrodas kāds, kuram jau ir tieši tāds pats video vai filma, kāda ir jums, kas nozīmē ātrāku lejupielādi jums no citas darbstacijas! Bet šeit pastāv tieši tie paši riski, kas Torrentu failu apmaiņas servisiem, un tādēļ drošāk ir izvēlēties kādu no nākamajiem veidiem.

Ievietot to mākonī , kā DropBox vai Google Docks – Mākoņskaitļošana ir viena ļoti noderīga lieta, un tāpēc, ka ir tādi servisi, kā DropBox un GoogleDocks, jums ir iespējams iegūt vairākus GigaBaitus brīvu vietu pilnīgi par brīvu, un par nelielu mēneša masu iespējams šos apjomus palielināt gandrīz neierobežoti. Būtībā viss, kas mākoņskaitļošana ir, ir serviss, kas piedāvā jums novietot dažādus failus un dokumentus uz viņu serveriem, tādā veidā iegūstot piekļuvi tiem no jebkuras pasaules vietas, un tāpēc, ka visi šie mākoņskaitļošanas pakalpojumu sniedzēji ir milzīgas kompānijas, tām parasti ir galvu reibinoši datu pārraides ātrumi! Šādiem pakalpojumiem ir daudz lielāka drošība, kā failu apmaiņas servisiem, bet tomēr serveri pieder viņiem, un ja radīsies problēmas ar izvietoto saturu, un atklāsies, ka jūs esat tur izvietojis nelegālus failus, jums var rasties nepatikšanas.

Iegādāties hostingu un savu filmu glabāt tur – Visdrošākais veids, kā turēt savas filmas un seriālus tīmeklī, un piekļūt tiem jebkad un no jebkuras vietas ir iegūt pašam savu hostingu, jeb serveri, uz kura tad jūs varēsit glabāt jebkurus digitālus datus, un tāpēc, ka šis būs jūsu serveris, jeb hostings jūs varat tam uzlikt paroli , lai varat piekļūt tikai jūs un jums zināmas personas.

Ceru, ka tagad zināsit, kā iespējams glabāt un piekļūt savām filmām un seriāliem internetā, jo personālo vai poratīvo datoru cietie diski bieži vien ir par mazu daudz video failu glabāšanai, it sevišķi labas kvalitātes!