Filmas, kas noteikti jānoskatās 3D formātā

Mūsdienās daudzas filmas iznāk 3D formātā. Tas nozīmē, ka ar speciālām 3D brillēm, ir iespējams filmu vērot kā trīsdimensionālu hologrammu. Tas filmu padara reālistiskāku un skatītājs gandrīz jūtas kā esot pašā filmā. Daudzām filmām gan šis 3D formāts nerada tik iespaidīgas sajūtas kā citām. Šeit būs dažas no filmām, kuras noteikti ir vērts skatīties 3D formātā.

Gravitāte (Gravity, 2013)

Filmas “Gravitāte” darbība notiek kosmosā. Medicīnas inženiere doktore Raiena Stouna un pieredzējis astronauts Metu Kovaļski kopā dodas misijā kosmosā. Pēc negadījuma abi biedri atdalās no kosmosa kuģa un paliek kopējā sasaistē. Arī sakari ar Zemi tiek zaudēti. Pēc laika Mets atdalās no Stounas, lai viņu glābtu. Nepieredzējusī astronaute tālāk cīnās par izdzīvošanu, dodoties dziļāk kosmosā un meklējot kosmosa staciju, lai nodibinātu sakarus ar Zemi. Iespaidīgākais šajā filmā ir tieši reālistiskās kosmosa ainas. Skatoties šo filmu 3D, pārņem sajūta, ka tiešām pats atrodaties kosmosā.

Avatārs (Avatar 2009)

Avatārs” ir viena no visu laiku labākajām zinātniskās fantastikas filmām. Filmas darbība norisinās nākotnē uz Pandora planētas. Tajā ierodas armijnieku un zinātnieku grupa, kas pieņēmuši vietējo iedzīvotāju izskatu un veidolu, lai veiktu izpēti un iegūtu uz planētas esošos derīgos izrakteņus. Tomēr, lai cilvēki iegūtu to, ko vēlas, viņiem ir jāizposta vietējo planēta un lielākās vērtības. Dažiem zemes iedzīvotājiem tas nav pieņemams un viņi pievienojas cīņā pret savējiem. Filmā izmantoti ļoti iespaidīgi specefekti. Skatoties filmu 3D formātā, iespējams nonākt pilnīgi neierastā vidē uz izbaudīt vienreizējus skatus.

Kā pieradināt pūķi (How To Train Your Dragon 2010)

Visiespaidīgāk 3D formātā skatīties ir tieši multiplikācijas filmas un tam labs pierādījums ir filma “Kā pieradināt pūķi”. Tā ir bēru multiplikācijas filma, kuras sižets vēsta par vikingu pusaudzi no Bekas salas, kurš sadraudzējas ar kādu ievienotu pūķi. Tā kā uz šīs salas cilvēki no pūķiem baidās un rīko pūķu kaujas, tas ir kas neparasts un apgriež salas iedzīvotāju dzīvi ar kājām gaisā. Filmu ir vērts skatīties 3D formātā tāpēc, ka tad pūķi un citi brīnumaini tēli kļūst īsti. Tas piedod papildus asumu filmai un padara to aizraujošāku.

Ceļojums uz Zemes centru (Journey To The Center Of The Earth 2008)

Šī filma uzņemta pēc slavenā Žila Verna romāna ar tādu pašu nosaukumu. Sižeta centrā ir zinātnieks Trevors Andersons, kurš cenšas izpētīt sava brāķa pazušanu. Viņš kopā ar brāļadēlu dodas uz Īslandi, meklēt pasaulē dziļāko alu. Viņiem līdzi dodas arī gide Hanna. Nonākot alā, viņi saskaras ar grūtībām un vienīgais, kas atliek ir virzīties tuvāk Zemes centram. Tur viņi saskaras ar ko pilnīgi jaunu un neredzētu – neparastu, netipisku dabu un citiem brīnumiem. Līdzīgi kā filmā “Gravitāte”, arī šeit skatītājam iespējams pašam uz savas ādas izjust neparasto un neredzēto, ja filma tiek skatīta 3D formātā.