Dona Žuāna kaislības (Don Jon) 2014

Dons džuansFilma Don John jeb Dona Žuāna kaislības ir stāsts par kādu itāliešu izcelsmes vīrieti, kuram dzīves galvenās vērtības ir ģimene, draugi, meitenes, baznīca , vāģis un erotiska rakstura filmas.  Galvenās lomas filmā atveido tādi aktieri, kā Skārleta Johansone, Jozeps Gordons Levits un Džuliana mūra, un viss stāsts grozās tieši ap šo vīrieti vārdā Dons , kurš paralēli visām citām dzīves kaislībām ir pārlieku aizrāvies ar neķītro video skatīšanos, un visas filmas gaitā tieši šis aspekts tiek atspoguļots visredzamāk un galvenais varonis gan cīnās ar savu atkarību, gan noliedz ka viņam tāda ir! Filma ir patiešām interesanta un smieklīga, bet noteikti, ka to drīkst skatīties tikai pieaugušie jo tajā ir dažādi pikanti skati un viss filmas sižets balstās tieši ap šiem erotiskajām filmām un Dona kaislībām gan dzīvē, gan šajās filmās.
Šinī filmā ir gan spriedzes momenti, gan kaislības un pat mīlestība un tas ļauj to skatīties daudz lielākam sabiedrības slānim,  un, lai gan stāsts balstās ap erotisko filmu atkarību un skatīšanos filma pati nav veidota lai līdzinātos šāda veida materiāliem.
Šīs filmas budžets pārsteidzošā kārtā ir tikai 6 miljoni dolāru, kas salīdzinoši ar citām šāda kalibra filmām ir tiešām maz, bet filma jau kopš 27 septembra ir paspējusi nopelnīt 30 miljonus dolāru un tas nozīmē, ka filma ir atmaksājusies vismaz četrkārt un režisori un investori noteikti ka ir apmierināti ar to.
Manuprāt, filma ir ļoti izdevusies, jo šāda veida formāta un šāda stāsta , manuprāt, nav bijis nevienā citā mākslas darbā, kas padara šo par unikālu un aizraujošu skatāmvielu.