Bēgšanas plāns (Escape Plan) 2013

begsanas plansFilma bēgšanas plāns ir jaunākā Silvestra Stalones un Arnolda Švarcnegera veidotā filma, kurā abi mākslinieki attēlo divus ieslodzītos, kas nokļuvuši iespējams pasaules drošākajā cietumā!

Rejs Breslins, jeb Silvestrs Stalone ir cietumu drošības vadošais pasaules eksperts un būtībā šis cilvēks ir atbildīgs par dažādu drošības iestāšu testēšanu, un viņš to dara izliekoties par ieslodzīto un atrodot cietuma vājo vietu, un vēlāk izmantojot to izlaužas ārā, pierādot, ka cietums nav neizbēgams. Filma iegrozās tā, ka Rejam pēc pirmā filmā attēlotā “darbiņa” izdarīšanas uzreiz tiek piedāvāts vēl viens izlaušanās darbs, bet šoreiz šis esot pasaulē drošākais cietums īpaši sliktiem noziedzniekiem, kur viņi nokļūstot tad, kad citur viņus nav iespējams noturēt. Rejs tiek nogādāts uz šo iestādi, bet nekas nav tā, kā viņam stāstīja, un arī izejas plāns vairs nestrādā, kas nozīmē, ka viņam pašam būs jāmēģina patiešām izlauzties no pasaules vislabāk apsargātākā un drošākā cietuma. Filmas gaitā Rejs iepazīs Emīlu Rotmaijeru (Arnoldu Švartsnegeru), kas arī ir ieslodzīts šinī iestādē un kopā abi sliktie tēli kaļ plānu, kā tikt ārā no šī cietuma.
Filma, kā jau visas filmas ar Silvestra un Arnolda piedalīšanos ir pilnas specefektiem, mačo tēliem un kopējā filmas tematika ir balstīta tieši uz šo divu tēlus sadarbību un lojalitāti. Filmas gaitā protams notiek arī dažādas provokācijas, negaidīti pavērsieni un citas lietas, ko neviens nebūtu gaidījis, un vēl, kas ir interesanti ir tas, ka filmā vienā no galvenajām lomām ir arī mākslinieks Curtis Jackson, jeb vairāk zināms kā “50 Cent“.

“Bēgšanas plāns” ir filma, kas iznāca 2013. gadā, un tās filmēšanas budžets bija aptuveni 50 miljoni ASV dolāru, bet peļņa līdz šim brīdim ir aptuveni 130 miljoni, kas nozīmē labu peļņu gan pašiem aktieriem, kad arī filmas producentam un investoriem. Kopumā es varu ieteikt šo filmu kāda laba vakara pavadīšanai kopā ar ģimeni vai vienatnē, un abi galvenie tēli, kā jau visās filmās tēlo nevainojami un ar mazu humoru!