7 filmas, kuru laimīgās beigas ir mānīšana

Kādreiz, ļoti populāras filmas, nav nemaz tik viennozīmīgas, kā mums pirmajā brīdī liekas. Daudzi uzskata, ka fināla notikumi, īstenībā ataino mums pavisam citu patiesību, nevis to, kuru iedomājamies mēs.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Filmas fināls. Džoels un Klementīna klausās audio kasetes ar viņu atzīšanos visās viņu negatīvajās pusēs un netikumos, pirms atmiņas izdzēšanas, lai dotu viens otram vēl vienu iespēju sākt visu no sākuma.
Patiesība. Pirms tam, mēs redzējām, kā uz trīs cilvēkiem iedarbojas atmiņas dzēšana un tās atgriešanās. Divi no viņiem, knapi bija spējīgi dot mīlestībai, vēl vienu iespēju, trešais cilvēks nolēma bojāejai savu karjeru un izputināja veselu kompāniju. Kā ir ar tiem, kuri mēģināja izdzēst nevis neveiksmīgu mīlestību, bet briesmīgus traumatiskus pārdzīvojumus. Kā viņi jutīsies pēc atmiņas atgriešanās?

Avatar
Filmas fināls. Navi uzvarēja un izraidīja zemes iedzīvotājus no Pandoras. Džeiks kļuva par klana līderi un iemiesojās avatara ķermenī.
Patiesība. Cilvēki ieradās Pandorā, lai iegūtu anobtaniumu , kurš palīdzētu viņiem izdzīvot. Sākumā, Džeika misija ietilpa veikt pārrunas, lai izvairītos no konflikta, bet viņš, no savas misijas novirzījās, izraisīja kara darbību un nolēma visu savu tautu bojā ejai.

(500) Days of Summer
Filmas fināls. Toms pieliek punktu attiecībās ar Sammeri un dodas uz pārrunā, uz arhitektu kompāniju, kur satiek Otemu, sarunā ar viņu tikšanos, tātad, sāk jaunu posmu.
Patiesība. neskatoties uz to, ka Otema ir samērā piemīlīga meitene, viņa sagrauj visu progresu, kuru varonis pēdējā laikā bija sasniedzis. Toms, faktiski atgriežas tur, no kurienes sāka pārāk agri veidot attiecības un ar ko tas viss beigsies, nav zināms.

Django Unchained
Filmas fināls. Džango izdodas aizbēgt no akmens lauztuvēm un viņš atgriežas Kendilendā. Viņš nogalina Kelvina rokaspuišus, atbrīvo savu sievu un uzspridzina villu.
Patiesība. izvairoties no atbildības par bagātā baltā cilvēka slepkavību, kā arī par daudzām citām, Džango nonāk ļoti sliktā situācijā. Viņa seja ir uzzīmēta gandrīz uz katra plakāta, viņu meklē policija, viņam nav ne vismazāko izredžu nokļūt līdz ziemeļiem.

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II
Filmas fināls. Harijs Poters uzvar Voldemortu, izdzīvojušie dodas uz Azkabanu, iestājas miera laiki.
Patiesība. Maģijas ministrija ir sagrauta, Hogvarta ir sagrauta, bojā gājā daudz burvju, demontieri ir brīvībā. Britu maģiskā biedrība ir uz sabrukšanas robežas. Turpināt?

Gravity
Filmas fināls. Raians Stouns cīnās ar daudziem pārbaudījumiem, līdz pēdējam cīnās par savu dzīvību un atgriežas uz Zemi.
Patiesība. Komiskie atkritumi, kuri ir sižeta pamatā, padara par neizmantojamu tuvāko kosmosu praktiskai lietošanai. Stouna mēģinājumi, visu filmas laiku, atrauj uzmanību no tā, ka tuvākajos 100 gados, kaut kas tāds nav iespējams.

Inception
Filmas beigas. Filmas beigas nav viennozīmīgas. Dominiks Kobbs pabeidz lietu ir saņem atļauju atgriezties mājās, kas atrodas ASV, un ieraudzīt savus bērnus. Vai paliek sapnī? Kaut gan tas viņu vairs neuztrauc, jo viņš ir laimīgs.
Patiesība. Neatkarīgi no filmas beigām, fakts paliek fakts, viņi veica viltus darbības ar mērķi nogremdēt Fišera impēriju. Komanda bez apdomāšanās izpildīja misiju, kura iespējams, aizveda pie neatgriezeniskām sekām priekš visas pasaules.